Lezing: De oorsprong van de Heilige Stede van Hasselt

Lezing: De oorsprong van de Heilige Stede van Hasselt
en de ontwikkelingen naar de Moderne Devotie
door de heer Paul Rademaker.

Deze lezing wordt gehouden op maandag 9 oktober 2017 in het Oude Stadhuis, Markt 1 te Hasselt.

Paul Rademaker is dagelijks bezig met de bestudering van geschriften om de oorsprong betreffende het ontstaan van de H. Stede in beeld te krijgen. Het wordt dan ook een lezing die een nieuw licht werpt op deze bedevaartplaats.

Naast zijn zoektocht naar de oorsprong van de H.Stede en de ontwikkelingen naar de Moderne Devotie heeft de heer Rademaker tevens een belangrijke bijdrage geleverd aan de reconstructie van meerdere kloosters waaronder het klooster Agnietenberg te Zwolle en het grootste middeleeuwse klooster van Twente; het St. Antoniusklooster te Albergen

De lezing, georganiseerd door de Historische Vereniging Hasseltbegint om 20.00 uur. De entree is gratis. We hopen veel mensen te mogen verwelkomen op deze bijzondere avond.

Reacties zijn gesloten.