“Morgen is vandaag”

UITNODIGING VOOR ALLE PAROCHIANEN VAN DE THOMAS A KEMPIS PAROCHIE

Beste parochianen,

“Morgen” is vandaag. Het motto van het nieuwe pastorale team vraagt om mensen die vandaag willen meedenken en meewerken aan de dag van morgen. Die meedenkers en medewerkers van morgen willen wij graag uitnodigen om met elkaar te kijken hoe wij vandaag aan de voet staan van de dag van morgen. Een dialoog over hoe we in onze gemeenschappen de katholieke aanwezigheid en presentie toekomst blijven geven. Niet iets om mee te wachten, maar iets waar we vandaag mee moeten aanvangen

Binnen de parochie zullen een tweetal avonden worden gehouden, te weten:

  • Op woensdag 18 september 2019 in de Jozefkerk, aan de Ministerlaan in Zwolle voor de parochianen uit Zwolle, Hattem en Wythmen, en
  • Voor de parochianen uit Kampen, IJsselmuiden en Hasselt op donderdag 19 september 2019, in de Vinkehorst te IJsselmuiden

Aanvangstijd: 19.30 uur (locatie open vanaf 19.00 uur), tot 21.30 uur

Het programma van de avond is:

  1. Welkom
  2. Bezinning
  3. Katholiek zijn morgen en vandaag
  4. 3 workshoprondes waarbij we met elkaar in gesprek gaan aan de hand van stellingen hoe we, schouder aan schouder, morgen tot vandaag maken
  5. Afsluiting met een drankje en een hapje

Wij hopen dat u een meedenker en medewerker bent of wilt zijn en deze avond met ons in gesprek wilt gaan. Mocht u niet kunnen op de avond van uw locatie? Dan bent u natuurlijk van harte welkom de andere avond deel te nemen. Wij zien uit naar uw komst

Het bestuur van de Thomas a Kempis parochie

Reacties zijn gesloten.