U kunt de vieringen direct volgen of terugkijken via kerkdienstgemist.nl door op de volgende links te klikken:

Zwolle, Basiliek OLV ten Hemelopneming (video)

Kampen, Buitenkerk of Onze-Lieve-Vrouwekerk (audio)

IJsselmuiden, O.L.V. Onbevlekte Ontvangenis (video)

IJsselmuiden, O.L.V. Onbevlekte Ontvangenis (audio)

Herfte Wijthmen, O.L.V. van Altijddurende Bijstand (video)


Klik hier voor het gebed om geestelijke communie.


In bovenstaande kerken van de Thomas a Kempis parochie worden opnames gemaakt. Het doel is om kerkgangers die de viering niet kunnen bijwonen in de gelegenheid te stellen dat online te doen. Als u liever niet in beeld wil komen, kunt u in het midden of achteraan gaan zitten. Als u hier vragen over heeft, neem dan contact op met iemand van de locatieraad of pastoraatgroep. Zie de adressen op kerklocaties.