In Het Zonnehuis in Zwolle (wijk Stadshagen) wordt elke 1e en 3e zondag van de maand een korte Communieviering van ongeveer 20 minuten (10.10 uur – 10.30 uur) gehouden voor de RK bewoners. De bewoners kunnen niet zelfstandig naar de viering komen. We zoeken nog een paar vrijwilligers om hen op te halen en na afloop weer terug te brengen.
Concreet betekent dit:
- U bepaalt zelf in welke frequentie u wilt meehelpen en wanneer het u uitkomt. Dat wordt vastgelegd in een rooster. Ook als u maar een paar keer per jaar in de gelegenheid bent om te helpen: wees welkom!
- Om 9.30 uur zijn we aanwezig om onder het genot van een kop koffie een verdeling maken wie welke bewoner(s) gaat ophalen.
- Tijdens de viering helpt u hen met het omslaan van de bladzijden van de liturgie.
- Na afloop van de viering worden de bewoners teruggebracht.
- U bent dus om uiterlijk 11.00 uur ‘klaar’. Vaak drinken we dan met elkaar nog even een kop koffie, maar dat is uiteraard geheel vrijblijvend.
Tweemaal per jaar komen we – ‘halers en brengers’ en voorgangers – bij elkaar om bij te praten, ervaringen uit te wisselen en een nieuw rooster op te stellen.
WIE HELPT ONS MEE EN KOMT ONZE GEZELLIGE WERKGROEP VERSTERKEN?
Voor aanmelding en/of meer informatie kunt u bellen of mailen met Jeanne Gerretzen (tel. 06 – 12782435)/
Alvast hartelijk dank namens de werkgroep ‘Communie Zonnehuis’!